What A Fork! Agency

DIZAINAS

Žinot, dizaino patiekalas yra vienas mano mėgstamiausių. Tiek daug spalvų ir įvairovės vienoje lėkštėje! Tarsi meditacija, kai gamini. Dizaino patiekalas reiškia, kad yra pagamintas su didžiule meile. Tai puikus spalvų, formų ir simbolių derinys. Tiesą sakant, tai, iš ko padarytas dizainas, galima keisti pagal skonį arba poreikį. Būna juk gaminame ne tik sau.

Tarkim, kartais gali prireikti skrajučių. Ir tikrai – kaip pagyvina visą reikalą! Labai gerai, kad galima naudoti įvairiausių dydžių, formų, ar tekstūros.

1

SKRAJUTĖS, PLAKATAI, LANKSTINUKAI, VIZITINĖS KORTELĖS

Kartais gali prireikti skrajučių. Ir tikrai, kaip pagyvina visą reikalą! Labai gerai, kad galima naudoti įvairiausių dydžių, formų, ar tekstūros.

Kaip taisyklė, tie, kurie, naudoja skrajutes, neapsieina ir be plakatų. Iš esmės plakatą galima vadinti skrajutės broliu, arba tikrai labai artimu giminaičiu. Būtina gerai išvirti, kad kramtantysis pajustų tikrąjį skonį ir dar ilgam atsimintų, o dar geriau, kad norėtų tų plakatų dar.

Lankstinukas irgi nepamaišys. Norit, kad svečiai alptų, kristų nuo kėdžių kartodami kaip neapsakomai skanu ir klaustų, kaip čia padarytas tas dizaino patiekalas? Įdėkit ir dar nepagailėkit.

Aišku, reikalingos ir vizitinės kortelės. Nuo jų taip puikiai pasklinda patiekalo aromatas, norisi pirštus apsilaižyti! Toks subtilus kvietimas paragauti.

2

BANERIS, FACEBOOK, GOOGLE+

Būna ir tokia situacija, kad, tarkim, ne sezonas, ir skrajučių ar plakatų neįmanoma rasti. Arba kaina kaip to kalafioro. Tada galima naudoti banerius. Tai čia baneriais vadinam dabar, o dar mūsų močiutės vadindavo reklaminiais skydeliais. Kuo puikiausiai tinka ir šitie. Viskas visada priklauso nuo norimo rezultato.

Tarkim, naudojant banerius, visada galima įdėti ir Facebook coverį. Puikiai dera tarpusavyje.

Na, o jeigu pasikvietėt svečių ir norit padaryti jiems įspūdį, tai dėkit ir Google+ coverį. Abejingų nepaliksit. Patikėkit, juk marketingo virtuvės šefas patyręs ir žino, kaip pagaminti dizainą.

Na, su katalogu tokia įdomi situacija – vieni deda, kiti ne. Mes siūlom patiems nuspręsti. Visaip bandyta daryti, tai stipraus skirtumo su ar be – nepastebėjome. Bet jei po ranka – įmeskit.

3

LOGOTIPAS, FIRMINIS STILIUS

Dizainas nebūtų dizainas, jei į patiekalą neįdėtumėt logotipo. Galit naudoti ir seną, bet būtina įsitikinti, kad jis geras, dar nesugedęs. Negalvokit, kad reikia sunaudoti ir patiekale vis tiek nesijaus to papelijusio kartoko skonio. Tokį išmeskit ir įsigykit naują. Geras logotipas yra pusė darbo. Kas ilgiau sukasi marketingo virtuvėje tikrai supras.

Bet jeigu jau dedat logotipą, tai turbūt neapsieisit be firminio stiliaus. Jeigu plakatas ir skrajutė yra giminaičiai, tai logotipas ir firminis stilius yra kaip mama ir tėtis. Pataupysit ant šito sudedamojo ir pliurza gausis.  Dedam su kaupu!

4

WEB UI/UX Dizainas

Kai kalba pasisuka  link web dizaino, tai norisi net aikčioti. Tiek jau prikalbėta, aprašyta ir rodyta. Ir vis tiek atsiranda tokių, kurie sugadina! Negalima gadinti, negalima apleisti. Reikia prižiūrėti, rūpintis, laistyti ir tręšti. Gyvas daiktas gi! Viena iš svarbiausių sudėtinių dalių. Jeigu neturit gero, tai net nepradėkit daryti. Žodžiu, pasirūpinkite web dizainu būtinų būtiniausiai.