What A Fork! Agency

KOMUNIKACIJA

Jeigu dizaino patiekalas Jums atrodė sudėtingas, tai nusiraminkit – komunikacijos suflė įveikiama ne visiems.

Pradedam nuo Facebook’o. Atsimenat, kaip kartodavo, kokia nors šiek tiek nupušus mokytoja, kuri buvo įsimylėjus savo dalyką: ,,šitą turi atsiminti ir pažadintas vidury nakties išpyškinti”. Nori nenori tokia yra Facebook‘o komunikacija. Turit žinot, ir žinot gerai. Anksčiau sakydavo ,,Jeigu tavęs nėra internete tai tavęs nėra iš viso”. Dabar sako ,,Jeigu tavęs nėra Facebook‘e, reiškia Tu neegzistuoji”. Tai pradėkit. Bet kas tas egzistavimas? Šūdas. Reikia gyventi!  Reikia mėgautis kiekviena minute, reikia siekti aukštumų ir neužmigti ant laurų. Paprastai tariant, Jums reikia Facebook‘o. Komunikacijos suflė – ne suflė be socialinių tinklų.

10-1

INSTAGRAM

Oi, sakysit, bet mūsų svečiai mėgsta Instagram’ą. O nepagalvojot, kad turėtumėt daugiau svečių, jeigu pasiūlytumėt Facebook‘ą ir Instagram‘ą? Tikrai, patikėkit. Pas mus ateina tiek daug svečių, sodinam juos ant kilimo ir meluojam, kad „madinga, čia pagal induizmą visi ant žemės, ant pagalvyčių“. Bet, iš tikrųjų, tų svečių tiek daug, kad nebesusodinam ant savo kėdžių.

Gaminant komunikacijos suflė svarbu nesusipainioti. Jeigu dedate Facebook‘ą, Jums reikės RAIDŽIŲ ir nuotraukų. Jeigu dedat Instagram‘ą – Jums reikės NUOTRAUKŲ ir trupučio raidžių, geriausia tų, kur su #grotele. Marketingo šefo patarimas – dėkit abu, tikrai bus skanu.

9

GOOGLE+

Jei jau šnekam apie Facebook‘ą ir Instagram‘ą, kaip čia nepaminėsim Google+. Kas tai yra ir su kuo tai valgoma? Čia „su kuo“ svarbiausia tampa „su kiek“. Norit daugiau svečių? Įdedam Google+. Tik pagardina komunikacijos suflė. Kas mes tokie, tik marketingo virtuvės šefai, kad patarinėtume, sprendžiate tai Jūs.

7

FACEBOOK AD’S, GOOGLE ADWORDS

Mes rekomenduojam įdėti ir Facebook‘o reklamos. Bet čia vėlgi pagal skonį. Blogiau tikrai nebus. Ir tada jau žinokit, kėdžių neužteks, reikės ir Jums meluoti, kad ant pagalvyčių pagal induizmą visus norinčius sodinant.

Komunikacijos suflė, kaip jau minėjom, toks sudėtingas marketingo patiekalas. Ir tokia sudedamoji dalis kaip Adwords kelia daug sumaišties. Kaip brangu!  Bet dėti į komunikacijos suflė Adwords – tai investicija. Galėsite stebėti: patiko svečiams, buvo skanu, kas nepatiko ir kodėl nepatiko. Atsakymai verti aukso medalio. Tik žinodami juos, galėsite sukurti tokį tobulą patiekalą, kad svečiai tikrai iškris iš kėdžių.

8

SEO

Kaip mėgsta sakyti televizijos laidų vedėjai: „paskutinis, bet tikrai ne prasčiausias“, toks yra SEO. Čia yra patiekalo pagrindas. Svetainių tėvas. Senas, bet nuolatos atsinaujinantis tėvukas SEO. Jis vieną kartą yra pasižiūrėjęs filmą „Catch me if you can“ („Pagauk, jei gali“). Ir dabar žaidžia slėpynių. Norėtųsi jį įdėti tokį, koks yra, bet ne. Sugalvoja užsimaskuoti ir prisimąsto, kad reikia vis kitokios formos. Šiandien džiovintas, rytoj jau šviežias. Taip ir bandom atitaikyt, kuris labiausiai tiktų, kad ta komunikacijos suflė būtų tokia gardi ir verta tų papildomų kelių šimtų kalorijų.

Neliekit ašarų, Mes esame tam, kad padėtume pagaminti pasakišką komunikacijos suflė.