What A Fork! Agency

PREKĖS ŽENKLAS (BRANDING)

Patiekalas pradedantiesiems arba išgyvenantiems kurį nors pokyčių laikotarpį (paauglystę, vidutinio amžiaus krizę arba pensiją). Jeigu esate pradedantysis, Jums tikrai reikės vardo sukūrimo. Jeigu išgyvenate pokyčių laikotarpį, jums reikės naujo vardo sukūrimo. Šis patiekalas lengvai paruošiamas. Nesivarginkite ir palikite viską profesionalams. Tik nepamirškite visur naudoti.

5

LOGOTIPAS

Jeigu peržvelgėte komunikacijos suflė receptą, turėtumėte prisiminti, kuo skiriasi Instagram‘as nuo Facebook‘o. Taip – vaizdais ir raidėmis. Jeigu parduotuvėse ieškosite logotipo, tai žinokite, kad ieškote tokio produkto, kurį dėtumėte į vaizdų krepšelį. Gali būti ir būna raidės, bet jos puošnios ponios, suraitytais kraštais arba patemptom galūnėm. Tikrai neapsiriksit. O jau gražumas, o jau skanumas!

6

FIRMINIS STILIUS

Firminio stiliaus komponentas subtiliai užbaigia patiekalą. Tai patiekimas. Kokioje lėkštėje, kokį kiekį maisto įdėsite, kaip puošite, ar padažą taškysite, ar dėsite atskirai į miniatiūrinę lėkštelę. Firminis stilius ir yra atsakymas į šiuos klausimus. Norite tobulybės – firminis stilius turi tapti geriausias Jūsų draugas. Panašiai kaip alyvuogės – jam reikia subręsti. Naudokite ir džiuginkite svečius rezultatu.

Susitikime marketingo virtuvėje Whatafork. Skanių patiekalų!